Prostřeno

Filed under: — admin @ 5:59 pm

Ano, šéfe si okamžitě získal své věrné diváky a jeho online video se stalo nejvyhledávanějším ze všech pořadů tv prima. Netrvalo dlouho a diváci volali po nějakém tom receptu. Zdeněk Pohlreich sice sem tam něco ze svého repertoáru utrousí, ovšem nejlepší kousky si skovává pro své restaurace. A aby se vyhovělo poptávce, nasadila prima do vysílání s italem v kuchyni, kde rodný Ital učí její diváky opravdové lahůdky z této skvělé kuchyně, jenž staví na čerstvosti a jednoduchosti.

Dozajista vám nemohlo uniknout, že na stránkách tv prima www.iprima.cz se objevila přihláška do pořadu prostřeno. Recepty pro alespoň tři chody jsou její součástí, avšak proč? Jak bylo již naznačeno, na jaro příštího roku chystá tv prima zařadit nový pořad prostřeno, jehož hlavní hvězdou budou samotní diváci. Pointa prostřeno je v souboji pětice naprosto neznámých lidí o titul hostitele týdne. Již toto naznačuje, že se bude video pořadu prostřeno na tv prima objevovat od pondělí do pátku a každý den se můžeme těšit na jiného hostitele. Jeho cílem bude připravit nezapomenutelné menu a skvělou večeři podpořit i adekvátní zábavou pro hosty. Ti posléze v tajném hlasování ohodnotí proběhli večer. K dispozici budou mít 1 až 10 bodů, které mohou přidělit. Body se vždy sčítají, takže teoreticky může každý získat 40 bodů, což ovšem zřejmě nedokáže. Ale to se necháme překvapit až při vysílání prostřeno. Pět soutěžících, pět večerů, znamená hned několik nových receptů týdně.

Jak bylo již deklarováno, není rozhodující, jak výtečně hostitel uvaří, nýbrž jak se mu podaří skloubit organizace celého večera, kdy se mu bude po bytě procházet spousta cizích lidí. Ten, který vše dokáže ustát nejlépe získá v pátek titul hostitel týdne, s nímž je i spojena finanční výhra 25 000 korun. Prostřeno startuje v březnu 2010 veškeré jeho díly a prima recepty můžete sledovat na jeho stránkách.

3 Comments

 1. Přeji pěkný večer,
  při shlédnutí dnešního pořadu musím reagovat na velmi nespravedlivé vyloučení “Jirky”. Povýšit kolektivní taktizování nad znalostí a zkušeností není tou správnou volbou. Jirka dnes jednoznačně odvedl největší díl kvalitní práce.

  Váš pořad sleduji, žádám Vás, napravte nespravedlivý verdikt. Děkuji

  Divák Aleš

  Comment by Aleš — October 5, 2010 @ 10:31 pm

 2. Dobrý den,

  mám ráda Váš pořad “Na nože”, ale nelíbilo se mi dnešní nespravedlivé vyřazení Jirky. Je mi ho líto a cítím, že se mu stala v tomto dílu křivda.

  S pozdravem Martina

  Comment by Martina — October 5, 2010 @ 10:34 pm

 3. Sleduji prostřeno každý den, ale čekám na nové díly !

  Comment by lenka — January 21, 2011 @ 10:38 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.